Anonymous

Veebiaktivistide ühendus Anonymous on käima lükanud operatsiooni OpCannabis esimese faasi, mille eesmärk on harida avalikkust ning avaldada toetust kanepi seadustamise pingutustele kogu maailmas.

Seoses ametlikult 20. aprillil käivituva operatsiooniga on Anonymous avaldanud üleskutse, mille me siinkohal eestikeelsena avaldame.

* * *

Lugupeetud maailma kodanikud,

liiga kaua on suurkorporatsioonid, farmaatsiakontsernid ja riikide valitsused kanepit alla surunud, ehkki see taim võiks kogu inimkonnale mitmel moel kasu tuua. Me oleme kuulanud ja vaadanud, kuidas teie valitsus teile kanepi ohtude kohta valetab ja teid kõiki petab. Toetuse näitamiseks muutke tänavu 20. aprillil oma suhtlusvõrgustike profiilide pildid roheliseks.

Tähelepanu, üksikisikud, valitsused, ettevõtted ja kaas-anonüümlased!

Meie oleme Anonymous ja meil on teile tähtis teadaanne.

Platon ütles, et valetamine on lubatud AINULT siis, kui see on kasulik kogu inimkonnale. Seda nimetas Platon „üllaks valeks“. Kaugelt liiga kaua on püsinud vale, mida mahitatakse, ehkki see pole üllas ega kogu inimkonnale kasulik — tegelikult suisa vastupidi. Kanepitaim on üks maailma vanemaid ja paremaid ravimeid, mille kasulikke omadusi on tuntud tuhandeid aastaid!

Kanep võib asendada paljusid ravimeid ning sellest saab toota palju erinevaid asju nagu plastmaterjalid, kütused, värvid jne. Selle taime võimalused on piiritud. Meid KÕIKI mõjutavad haigused nagu vähktõved, diabeet, Crohni tõbi, krooniline valu, vaimuhaigused, alkoholi kuritarvitamine ja terve müriaad vaimseid ja füüsilisi tervisehäireid. Ikka ja jälle on tõestatud, et kanep leevendab või isegi ravib taoliseid, ühel või teisel eluetapil meid kõiki puudutavaid haiguseid.

Ometi piiravad valitsused, suurkorporatsioonid ja globaalse haardega farmaatsiaettevõtted inimeste juurepääsu selle taime raviomadustele, kuna see ohustab nende sissetulekuid. Nad soovivad teie arvelt rohkem teenida, hoides teid haigena ja keelates teile ravimit. Need inimesed ei hooli tegelikult teie heaolust, vaid ainult rahast, mida nad teenivad teie tervise arvelt.

Kuna kanep on hõlpsasti kultiveeritav taim, mille kasvatamisega saab hakkama igaüks, on see kantud narkootiliste ainete esimesse nimekirja (ingl Schedule I). Kanepi ahistamisega tegelevad võimurid, kes pelgavad selle tegelikke hüvesid — hüvesid, mis võiksid aidata kogu inimkonda.

Seetõttu mahub kanep Anonymouse toetuseks vajalike kriteeriumide raamesse. Me palume kõigil anonüümlastel ja üksikisikutel toetada legaliseerimispüüdluseid igal võimalikul moel. Abi on isegi petitsioonide allkirjastamisest, teabe levitamisest või lihtsalt avatud suhtumisest.

Me palume teid harida end kanepi paljude kasulike omaduste osas ning jagada teavet nende omaduste kohta oma haigetele või vigastatud sõpradele. Me kõik teame kedagi, kellel on vähk või diabeet, ning on teada, et kanep on leevendanud või ravinud nii neid kui paljusid muid tervisehäireid.

Anonymouse toetus kanepi legaliseerimisele algab 2012. aasta 20. aprillil. Seega palume teil näidata toetust end harides ning muutes oma suhtlusvõrgustiku-kontodega seotud profiilipildi või ajajoone päisepildi roheliseks või sisult kanepisõbralikuks.

Me kõik nägime, milline jõud oli SOPA-vastasel pimendusaktsioonil. Seetõttu leiab Anonymous, et me saame aidata maailma ravida, kui näitame kõik oma toetust sellele äärmiselt kasulikult taimele. Me peame tegema lõpu kanepi keelustamisele!

Meie rõhujad teenivad uimastitele kuulutatud sõja pealt triljoneid dollareid, ummistades oma eravanglaid mittevägivaldsete uimastikurjategijatega. Ainuüksi tänavu on riikide valitsused kulutanud uimastisõjale ligi 11 miljardit dollarit ning läkitanud trellide taha miljoneid mittevägivaldseid süüaluseid. See on tõeline inimsusevastane kuritegu, millele tuleb teha lõpp.

Väide, et kanep on ohtlik narkootikum, mitte ravim, EI OLE üllas vale, vaid lihtsalt vale.

ME OLEME ANONYMOUS.

ME OLEME LEEGION legaliseerimise poolt.

ME EI ANDESTA uimastisõjas toime pandud sõjakuritegusid.

ME EI UNUSTA oma vendi ja õdesid, kes selle tõttu vanglasse on sattunud.

MEID ON OODATA.

#Occupy420

#April20

#OpCannabis

* * *

Kanepitembi kommentaar: Kanepitemp ei ole tingimata nõus kõigi Anonymouse väidetega ega pruugi toetada sensatsioonihimulise ühenduse kõiki ettevõtmisi. Kanepi tarvitamine ilma arsti ettekirjutuseta on väärtegu, mille eest võidakse karistada rahatrahvi või arestiga.

Vaata ka