narkokaubandus

Õhtuleht, 22.11.2011

Lennuk, mille pardalt leiti täpsustamata hulk marihuaanat, maandus esmaspäeval USAs Houstoni lennuväljal, kuid hetk pärast lennumasina maalejõudmist leidsid politseinikud selle täiesti tühja olevat.

Kuna lennujaama kontrollkeskusel ei õnnestunud maanduva väikelennukiga ühendust saada ja keegi ei teadnud, mis lennumasinaga täpselt tegu on, piiras politsei lennujaama vahetult enne lennuki maandumist ümber ning tungis kohe pärast selle pardale, vahendab NewsCore.

Suur oli aga korrakaitsjate üllatus, kui nad lennuki pardalt ainsatki elavat hinge ei leidnud. Pole teada, kui palju inimesi esialgu lennukis oli ja mis hetkel nad sealt lahkusid: kas enne või vahetult pärast maandumist. Võimud korraldasid lennujaama lähiümbruses läbiotsimise, kuid see ei andnud tulemusi.

Kahe mootoriga väikelennuk sai kella seitsme paiku õhtul Houstoni lennuväljale maandudes väiksemaid vigastusi, kuna maandus, nina ees.

Lennujaama tegevdirektori Andrew Perry sõnul pole tegemist selle lennujaama lennumasinaga. “See lennuk pole siit pärit. See lendas kusagilt mujalt sisse,” ütles mees.

* * *

Vaata ka: